Obchodní a platební podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Tyto obchodní a platební podmínky (dále jen „Podmínky“) se vztahují na nákupy v e-shopu Díly na Veterány, provozovaném OSVČ Václavem Dyttrychem, IČO: 71302841, se sídlem Na Stráži VI 106, 273 02 Tuchlovice, Česká republika (dále jen „Prodejce“).

1.2. Podmínky upřesňují a definují vzájemná práva a povinnosti Prodejce a fyzické nebo právnické osoby, která jako kupující (dále jen „Kupující“) uzavírá kupní smlouvu prostřednictvím webového rozhraní obchodu.

2. Uzavření Kupní Smlouvy

2.1. Veškerá prezentace zboží umístěná na webu e-shopu má informativní charakter a Prodejce není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží.

2.2. E-shop obsahuje informace o zboží, včetně uvedení cen jednotlivých zboží. Ceny zboží jsou uvedeny včetně všech daní a poplatků. Nabídka prodeje zboží a ceny těchto zboží zůstávají v platnosti po dobu zobrazení v e-shopu.

2.3. Kupní smlouva je uzavřena na základě elektronické objednávky Kupujícího a jejího potvrzení ze strany Prodejce.

3. Platební Podmínky a Dodání

3.1. Platbu za zboží je možné provést převodem na bankovní účet Prodejce, platební kartou nebo v hotovosti při osobním převzetí.

3.2. Spolu s kupní cenou je Kupující povinen uhradit i náklady spojené s balením a doručením zboží. Pokud není výslovně uvedeno jinak, rozumí se kupní cena a náklady spojené s dodáním zboží.

4. Odstoupení od Smlouvy

4.1. Kupující, který uzavřel kupní smlouvu mimo svou obchodní činnost jako spotřebitel, má právo odstoupit od smlouvy bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí zboží.

4.2. Odstoupení od smlouvy je vyloučeno u zboží, které bylo vyrobeno na základě individuálních požadavků Kupujícího nebo pro jeho osobu (kusová výroba na míru). Toto zboží lze pouze reklamovat.

5. Závěrečná Ustanovení

5.1. Tyto Podmínky mohou být Prodejcem kdykoliv změněny nebo doplněny. Tato práva neovlivňují práva a povinnosti vzniklé během platnosti předchozího znění podmínek.

Pokud máte k těmto podmínkám jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na majitele e-shopu prostřednictvím emailu na adrese info@dilynaveterany.cz.